На 88 році пішов з життя почесний директор Інституту газу, академік Національної академії наук України Ігор Миколайович Карп

Дирекція і профспілковий комітет Інституту газу Національної академії наук України з глибоким сумом сповіщають, що 29 квітня 2021 р.  на 88-у році пішов з життя директор інституту з 1986 по 2002 роки, почесний директор інституту, доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, академік Національної академії наук України.

Україна втратила одного з найавторитетніших науковців-патріотів, який до останнього подиху дбав про розвиток української науки та мислив лише інтересами Держави, Академії та Інституту. Ігор Миколайович зробив величезний внесок до розвитку теплотехніки, металургії, технологій використання альтернативних палив. Вічна пам’ять Людині, девізом життя якої було – «Завжди у пошуку!».

One thought on “На 88 році пішов з життя почесний директор Інституту газу, академік Національної академії наук України Ігор Миколайович Карп

 • 30/04/2021 at 15:54
  Permalink

  Вічна пам’ять.
  Професійна, щира та добра людина. Науковець з великої літери. Завжди був на передовій науки. Дуже ціную, що довелося спілкуватися та радитись з Ігорем Миколайовичем.
  Співчуваю рідним та друзям. Дуже сумно…

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *