У електронному вигляді вийшов Збірник тез IV Міжнародної конференції «Перспективи впровадження інновацій у атомну енергетику»

У електронному вигляді вийшов Збірник тез IV Міжнародної конференції «Перспективи впровадження інновацій у атомну енергетику», яка пройшла 30 вересня 2022 року, в Інституті газу НАН України, м. Київ з метою розгляду проблем та перспектив, підвищення рівня ефективності науково-практичних досліджень у сфері атомної енергетики та атомно-промислового комплексу, функціонуванню та підвищенню безпеки АЕС (у т.ч. під час російської агресії), а також налагодження співпраці та обміну досвідом між вченими, працівниками атомної галузі, викладачами ВНЗ, бізнесом та органами влади.

Збірник призначений для вчених і фахівців з атомної енергетики та атомно-промислового комплексу.

Головні організатори конференції: Українське ядерне товариство та Рада молодих вчених (РМВ) при Відділенні фізико-технічних проблем енергетики НАН України.
Партнери конференції: ТОВ «Енергобезпека Груп», ТОВ «Сістем Графіт Компані» та ТОВ «СНВО «Імпульс».
Інформаційні партнери: телеканал «ПравдаТУТ», Громадське радіо, лекторій «Scientific Meetings», журнал «Енерготехнології та ресурсозбереження», газета «Світ», Telegram-канал Ради молодих вчених НАН України.
Співорганізатори: РМВ Інституту газу НАН України, РМВ Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України, Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки, РМВ Інституту ядерних досліджень НАН України, РМВ Інституту електродинаміки НАН України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *