Лінія утилізації матеріалів, що містять органічні з’єднання (масла, жири)

Лінія утилізації відпрацьованих фільтрувальних порошків на Іллічівському олійно-жировому комбінаті потужністю 500 кг/годину

Призначення

Масло та жиропереробні підприємства України широко використовують на своєму виробництві фільтрувальні порошки. Розробка що пропонується не тільки дозволяє знешкодити відпрацьований фільтрувальний матеріал а і отримувати пар з котла утилізатора.

Характеристики

Лінія розробляється та комплектується апаратами в залежності від властивостей сировини, потрібних характеристик готової продукції та її призначення.

Технічна характеристика лінії потужністю 500кг/год (приклад)

Продуктивність лінії за утилізованим продуктом 300 – 600 кг/год
Вміст органічних з’єднань (жирів) 30 – 40%
Температура утилізації > 800 0С
Температура відпрацьованих газів < 130 0С
Склад димових газів:
– пил
– СО, NOX

< 20 мг/м3
< 100 ppm
Продуктивність за генерованою парою Р=1,2 МПа до 1,8 т/год

Переваги

Лінія та технологія термічної утилізації є автоматизованою та дозволяє знешкоджувати до 600 кг/год відпрацьованого фільтрувального матеріалу, виробляючи при цьому технологічну пару. Після знешкодження утворюється небезпечний шлак, який можна вивозити на звичайні звалища або використовувати як легкий наповнювач у будівельні матеріали.

Рівень готовності розробки

На замовлення здійснюється розробка лінії та виготовлення апарату, постачання супутнього обладнання, монтаж, пуско-налагоджування та гарантійне обслуговування, а також навчання персоналу.

Контактна інформація

Костогриз Кирило Петрович, Інститут газу НАН України

+380444560324, +380663050136 e-mail: tspgas@ukr.net