Лінія виробництва теплоізоляційного гідросилікатного заповнювача

Сиопор - тепло- та звукоізоляційний гідросилікатний матеріал

Призначення

Тепло- та звукоізоляційний матеріал, який отримають в результаті низькотемпературної обробки геополімерного матеріалу, що є продуктом взаємодії аморфного кремнезему (трепелу, опоки) і каустичної соди. Застосовується в житловому і промисловому будівництві в якості пористого заповнювачата при виготовленні теплоізоляційних блоків.

Характеристики

Виробничі лінії з застосуванням апаратів з псевдозрідженим шаром для попереднього підсушування гранул, їх спучування, охолодження і класифікації готового продукту, мають продуктивність до 10…15 м3/год та можуть використовувати сировину різного походження.

Сушарка-поризатор
Холодильник-класифікатор

Переваги

Лінія дозволяє виробляти до 10…15 м3/год легкого негорючого, біостійкого заповнювача у вигляді гранул розміром 1-10 мм з насипною вагою 120-40 кг/м3 з застосуванням місцевої сировини, що містить аморфний кремнезем. Існує варіант мобільної лінії для вробництва легкого заповнювача на місті його застосування.

Рівень готовності розробки

На замовлення здійснюється розробка лінії та виготовлення апарату, постачання супутнього обладнання, монтаж, пуско-налагоджування та гарантійне обслуговування, а також навчання персоналу.

Костогриз Кирило Петрович, Інститут газу НАН України

+380444560324, +380663050136 e-mail: tspgas@ukr.net