Нові можливості для співпраці в галузі альтернативної енергетики

5 вересня між Закладом вищої освіти «Подільський державний університет» в особі ректора Володимир ІВАНИШИН, Інститутом газу Національної академії наук України в особі Генадія ЖУКА та ТОВ «Міжнародний центр газових технологій» в особі Дмитра КОМІССАРЕНКА було підписано меморандум про співпрацю. Даний крок дає можливість здійснювати наміри по глобальних дослідженнях у галузі переробки органічних відходів, отримання біогазу, отримання біометану та вуглекислого газу, вирішення ряду екологічних проблем на базі підприємств та в енергетичній галузі.

На базі запропонованих проєктів ми зможемо забезпечити високу якість підготовки фахівців вищої освіти, які будуть працювати за напрямками альтернативної енергетики, інженерії та екології. Науково-педагогічним працівникам відкривається нова можливість удосконалити свої навички в даному напрямку і застосувати їх в розробці освітньо-наукових програм.

Гості ознайомились з роботою наших лабораторій та впевнитись, що наші фахівці мають змогу працювати над новітніми розробками в галузі альтернативної енергетики. Сергій ЄРМАКОВ завідувач навчально-наукової лабораторії «DAK GPS», провів екскурсію лабораторією, яка конкретно працює в напрямку дослідження біомаси та перетворення її в продукти альтернативної енергетики.

Проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності

доктор економічних наук, професор Оксана БЯЛКОВСЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *