Представники Івано-Франківської обласної військової адміністрації долучаються до розробки регіональної програми забезпечення енергоефективності

27 квітня відбулася перша організаційна зустріч представників Івано-Франківської обласної військової адміністрації, ІФНТУНГ, Інституту газу Національної академії наук України та експерті USAID проєкту енергетичної безпеки, на якій учасники обговорили план дій із розроблення регіональної програми забезпечення енергетичної ефективності. Про це йдеться на офіційному сайті Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Зауважувалося, що коли Україна живе та працює в умовах повномасштабної війни з росією, важливість питання енергетичної безпеки, так само як і проблем енергетичної ефективності та декарбонізації, значно зросла. Особливо це важливо для Івано-Франківської області, яка попри значні обсяги видобування нафти і газу, генерування електричної та теплової енергії, все ще є енергетично дефіцитною.

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, як провідний заклад вищої освіти енергетичного спрямування, який співпрацює з багатьма галузевими установами та організаціями та володіє чималим досвідом у сфері енергетичної безпеки й ефективності, робить свій внесок в енергетичний розвиток та безпеку України. Так, у співпраці з Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією університет працює над розробкою «Регіональної програми забезпечення енергетичної ефективності».

За словами проректора університету професора Максима Карпаша, розробка такої програми носитиме інноваційний характер, відповідатиме основним концептуальним положенням енергетичної політики України та ЄС, а також може розглядатися як пілотний проєкт, готовий до поширення в усіх областях України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *