Установка для термічного знешкодження рідких небезпечних відходів

Загальний вигляд установки для знешкодження рідких відходів на території Полтавського обласного протитуберкульозного диспансеру

Призначення

Для знешкодження рідких небезпечних відходів лікарняних закладів, зокрема фтизіатричних та пульмонологічних відділень, а також для деструкції надлишкового біологічного мулу від систем біоочищення стокових вод.

Характеристики

Продуктивність установки по кількості продукту, що утилізується, складає від 1 до 1,5 літрів/хвилину.

Переваги й особливості

Установка є автономною та високоефективною. Основними елементами конструкції установки є пальник індивідуальної розробки та жарова труба, при цьому відходи вприскуються безпосередньо в коріння факелу.

Всі технологічні процеси оброблення рідини (нагрів, випаровування, розкладання органіки, допалювання залишків) відбуваються під час знаходження в жаровій трубі, в якій організовано високотурбулентний паро-газовий потік.

Пальник в цій системі забезпечує температуру, імпульс, направлення потоку, відповідний склад газового середовища, нормативні питомі показники концентрацій шкідливих речовин в джерелі викидів.

Рівень готовності розробки

Впроваджено на 3-х об’єктах поводження з відходами. На замовлення здійснюється виготовлення, постачання, пусконалагоджувальні роботи, а також гарантійне обслуговування та навчання персоналу. Строк виготовлення та постачання установок – 2-3 місяці.

Контактна інформація

Сезоненко Олексій Борисович, Інститут газу НАН України

+380683220802, +380682667172 e-mail: alsez@ukr.net